Connect with us

MAGAZİN

Macaristan asıllı şarkıcı Halsey,’Türk genlerine sahibim’ dedi

Macaristan asıllı şarkıcı Halsey, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Türk hayranlarını sevindirdi.

Asıl adı Ashley Nicolette Frangipane olan ünlü şarkıcı Halsey, Instagram hesabından baklava fotoğrafıyla birlikte “Yavaş yavaş ev baklavasında ustalaşıyorum” diye paylaşım yaptı.

Sahne adı olarak hem doğup büyüdüğü yer olan eyaletinde ismini hem de isminin anagramı olan Halsey’i kullanan Macaristan asıllı ABD’li şarkıcı ve söz yazarının paylaşımı büyük beğeni alırken çok sayıda Türk hayranı da yorum yaptı.

Bir Türk hayranının Twitter’da “Türkiye’de baklava yemeni tavsiye ediyorum” mesajına da duyarsız kalmayan 25 yaşındaki şarkıcı, şöyle bir cevap verdi: 

“Macar asıllı olduğumu düşünerek büyüdüm. Sonra DNA testi yaptırdım ve pek de Macar olmadığımı, aslında Türk olduğumu gördüm. Sadece yüzde 11’lik bir oran ama baklavayı sevmeme yetiyor.

Halsey’in bu açıklamasından sonra kendisini Türkiye’ye davet eden çok sayıda mesaj atıldı, Halsey’e Türkiye tanıtımı yapıldı.

Son dönemin parlayan yıldızlarından olan genç şarkıcı, geçtiğimiz günlerde George Floyd protestolarına katılmış ve yürüyüş sırasında polis tarafından plastik mermiyle vurulmuştu.

YORUMLAR

YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DÜNYA

TRUMP, BİR KEZ DAHA BAŞARAMADI

Melenia Trump, Cumhuriyetçilerin Kongresi’nde eşi Donald Trump’a destek veren bir konuşma yaptı ve sonrasında olanlar oldu. First Lady, sahneye gelip kendisini dudağından öpmek isteyen eşine yanağını çevirdi.

ABD Başkanı Donald Trump eşi Melania Trump’ın yaptığı hareket ile yüne gündemde. ABD’de yaklaşan başkanlık seçimleri öncesinde eşine destek vermek için onu gölgesi gibi takip eden Melania Trump Cumhuriyetçi Parti’nin Ulusal Kongresi’nde etkileyici bir konuşma yaptı. Donald Trump da eşini en ön sırada izleyenler arasındaydı vegururlu bakışlarıyla dikkat çekti. Ancak ne olduysa konuşma bitiminde oldu.

TRUMP, DUDAĞINDAN ÖPMEK İÇİN HAMLE YAPTI…

Tüm gözler ikilinin üzerindeyken Donald Trump kürsüdeki Melania’nın yanına gidip onu tebrik etmek istedi. Trump, eşi Melania’yı dudaklarından öpmek için hamle yaptığı sırada eşinin kendini geri çekmesi sosyal medyada olay yarattı.

Toplum içinde Donald Trump’ın elinin tutmaktan, yanında yürümekten hoşnut olmadığı izlenimi veren görüntüler sürekli basına yansıyan Melania Trump kendisini dudaklarından öpmek isteyen kocasına yine kafasını çevirdi.

TRUMP, BİR KEZ DAHA BAŞARAMADI

Donald Trump’ın öpücüğü deyim yerindeyse yarıda kaldı ve Melania’yı yanağından öpmek zorunda kaldı. Bu anlar sosyal medyada paylaşılınca ikilinin arasındaki gerilim bir kez daha tüm dünyanın diline dolanmış oldu.

Melania Trump, öpücük vakasından sonra bozuntuya vermeden kendisini dinleyenleri selamlarken eşinin yanında ve tüm dünyanın gözü önünde yine bir bozgun yaşan Donald Trump ise zoraki bir şekilde gülümsemekle yetinmek zorunda kaldı.

Continue Reading

MAGAZİN

Ünlü oyuncu güzellik sırrını açıklarken dünyayı sarsan skandal ortaya çıktı

ABD’li oyuncu Sandra Bullock genç gözükmesinin sırrını açıklarken skandal itiraflarda bulundu.

ABD’de ünlü isimlerin genç ve güzel gözükmek için her şeyi yapacaklarını gözler önüne seren bir video daha ortaya çıktı. 

Ünlü oyuncu Sandra Bullock katıldığı şov programında çarpıcı bir itirafta bulunarak çocuk derisini vücuduna enjekte ettirdiğini söyledi. 

Güzel gözükmek için her şeyi yapmaya hazır olan ünlülerin sünnet edilen çocukların derilerini kullanması tartışma yarattı.  

Yeniden gündeme gelen görüntülerde Sandra Bullock elde edilen sünnet derilerinin Koreli çocuklara ait olduğunu söyledi. 

Öte yandan bu derilerin sadece Koreli çocuklardan değil aynı zamanda mülteci çocuklardan da elde edildiği öne sürülüyor. 

Continue Reading

MAGAZİN

Dr. Mehmet Öz şöhretler yoluna adını yazdıracak

ABD’deki Hollywood Walk of Fame – Hollywood Şöhret Yolu 2021 yıldızları, Hollywood Walk of Fame Başkanı Ellen K. ve Hollywood Ticaret Odası Başkanı ve Ceo’su Rana Ghadban tarafından açıklandı.

Dünyaca ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Dr. Mehmet Öz, her yıl 10 milyon ziyaretçinin akınına uğrayan bulvardaki Şöhretler Yolu’na adı yazılacak ilk Türk oldu. 

Dr. Öz’ün ismi, Hollywood Walk of Fame Başkanı Ellen K. ve Hollywood Ticaret Odası Başkanı ve CEO’su Rana Ghadban tarafından açıklanan listede yer aldı. Sinema, Televizyon, TiyatroCanlı Performans, Radyo ve SözMüzik kategorilerinde yıldız ile onurlandırılacak isimler binlerce aday arasından seçildi.

Televizyon kategorisinde Dr. Mehmet Öz ile birlikte yer alan ünlüler arasında ise Nick Cannon, Courteney Cox, Marla Gibbs, Jenifer Lewis, Laura Linney, Yargıç Greg Mathis, Dr.Mehmet Oz, Sarah Paulson, Peter Roth ve Christian Slater bulunuyor. 

Güney Kaliforniyalı sanatçı Oliver Weissmuller tarafından tasarlan Hollywood Walk of Fame- Hollywood Şöhret Yolu, 1958 yılında Hollywood Bulvarı ve Vine Street arasında uzanan, ünlü kişilerin ve dizilerin yıldızlarının bulunduğu bir yürüyüş yoludur. 2000’den fazla ünlünü yıldızın ismi yer alıyor.

Continue Reading
Advertisement

GÜNDEM